Zobacz również

Profesjonalne monitory cyfrowe

Profesjonalne monitory cyfrowe

Najnowsze opinie o firmach:

Argonium to partner, na którym można polegać. Ich dedykowane aplikacje wspierają rozwój firmy.
Rafał
swietne projekty graficzne!
~Sebastian
Każdemu polecam tą firmę, miła obsługa w sklepie firmowym, duży wybór tonerów i tuszy.
Basia
Super! Polecam ten sklep od dawna.
Nikodem
nadruki na koszulce trwałe i z baardzo nasyconym kolorem:)
~Ala
Drukarnia DPA oferuje bardzo duży zakres usług poligraficznych. Zamówione wizytówki są tanie, miłe w dotyku i łatwo można po nich pisać długop...
Joanna
Bardzo dobrze oceniam firmę DMD TONERY. Jak zwykle niezawodne.
Roman
Drukarnia CreativePartner Sp. z o.o. posiada nowoczesny park maszynowy i dynamiczny zespół. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonaln...
Irena
Bardzo polecam tonery od DMD.
Tomek
Zamówione ulotki wyszły super, polecam
~tomek34

Studenci wybierając uczelnię w dzisiejszych czasach, patrzą na technologię, którą dana uczelnia dysponuje. Szczególną uwagę przyciągają innowacyjne systemy interaktywne, które pozwolą na zwiększenie przewagi konkurencyjnej nad innymi placówkami edukacyjnymi. Wyposażenie sali wykładowej w aktywne tablice Sharp oraz monitory dotykowe z odpowiednio dobranymi oprogramowaniami pozwolą Państwu zmienić zwykłą salę wykładową w istne laboratorium pomysłów, które będzie inspirowało studentów do kreatywnej nauki. Prezentacje zyskają profesjonalny wymiar, natomiast dyskusje staną się ekscytującym, wręcz interesującym doświadczeniem. Monitory cyfrowe wyposażone są w mobilne systemy, które umożliwią Państwu wyświetlanie różnych treści w wersji wydruku papierowego na ścianach graficznych — takie funkcje będą szczególnie przydatne dla takich materiałów jak: klisze, zdjęcia rentgenowskie czy negatywy.

W tekście uzyskają Państwo podstawowe informacje na temat aktywnych tablic oraz monitorów cyfrowych, dzięki którym praca wykładowców oraz nauka studentów zostanie w efektywny sposób wspomożona.

Inwestycja wysokiej jakości
Sposób interaktywnego prowadzenia zajęć pozwoli wykładowcy w odpowiednich momentach zwracać szczególną uwagę na wybrane zagadnienia oraz ich odpowiednie wyeksponowanie. Student pozostanie w stałym skupieniu oraz zaangażowaniu — w kluczowych momentach będzie poświęcał więcej uwagi nad wybranym tematem. Wysokiej jakości sprzęt będzie gwarantował komfort pracy. Mnogość rozwiązań sprawi, że technologia będzie upraszczać codzienne czynności edukacyjne. Właściwe zarządzanie salami wykładowymi pozwoli osiągnąć oszczędności, które wynikają z optymalnego wykorzystania sal, redukcji kosztów związanych z oświetleniem oraz optymalizacji zasilania urządzeń elektrycznych.

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym
Ciekawym rozwiązaniem związanym z zarządzaniem środowiskiem sal oraz dydaktyką interaktywną jest monitor LCD wyposażony w ekran dotykowy PN-65SC1. Prezentowany system zapewni Państwa uczelni status nowoczesności oraz innowacyjności w świecie edukacji. 65-calowy model z podstawową funkcjonalnością serii Sharp Interactive Touch Board znacznie ulepsza wizualną komunikację w przestrzeni relacji wykładowca — student. Dzięki zastosowaniu aktywnych tablic Sharp nauka, która kojarzy się z nudą i tradycyjnym wykładaniem treści, przekształci się w naukę kreatywną — Państwa studenci zyskają na interaktywnym doświadczeniu. Ekran PN-65SC1 rozpoznaje 10 punktów dotyku, dzięki czemu palcem lub piórem dotykowym może w tym samym czasie pisać 10 osób (technologia dotykowa nie wymaga kalibracji). Szczególnie ciekawie będą wyglądać zajęcia, które polegają na burzy mózgów — tworzeniu nowych pomysłów oraz funkcjonalnych rozwiązań. Technologia Sharp PN-65SC1 pomoże pracować studentom kreatywniej, płynniej oraz przede wszystkim wydajniej.

Co zyska uczelnia?
Ekran interaktywny jest odporny na uszkodzenia — uderzenia oraz zarysowania powłoki, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do warunków uczelnianych. Rozdzielczość całego obrazu wynosi 1920 × 1080 pikseli. W monitorze zainstalowany jest system operacyjny Microsoft Windows 10, które jest najpopularniejszym programem wykorzystywanym w polskiej edukacji. Żywotność dotykowego ekranu to minimum 30 000 godzin pracy — w tym 16 h ciągłej pracy podczas doby. Inwestując w opisywany produkt, zyskają Państwo mnóstwo oszczędności, ponieważ wszystkie koszty związane z tablicą zostały uwzględnione w instrukcjach oraz poszczególnych projektach. Spore wymiary tablicy nie będą miały większego wpływu na zmianę lokalizacji, która jest zaskakująco wygodna. Aby przenieść monitor z sali do sali, należy w prosty sposób dokonać demontażu urządzenia lub zakupić opcję dodatkową w postaci jezdnego stojaka. Warto wspomnieć, że monitor został wyposażony w wysoce funkcjonalny komputer (mini PC) z kompatybilnym pakietem biurowym Microsoft Office, jak również elektronicznym dziennikiem ON-LINE. Monitor może współpracować z uczelnianą siecią Wi-Fi, LAN lub OSE. Ponadto marka Sharp gwarantuje szkolenie oraz instruktaż z obsługi monitora po uprzednim jego zamontowaniu przez wykwalifikowanych monterów. Uczelnia wraz z zakupem urządzenia zyskuje 5 lat gwarancji oraz 1 rok zdalnej pomocy technicznej przez internet w pakiecie.

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym w pakiecie to idealne rozwiązanie edukacyjne — gwarantuje ciekawe pomysły wykładowe. Studenci z pewnością zyskają na kreatywności oraz zwiększonej wydajności w nauce, dzięki uczelnianej inwestycji.

Najnowsze opinie o firmach: (0)

Podobne drukarnie

GREEN
Kazimierza Odnowiciela 2, 99-100
Bądź pierwszy
w ocenie
DUO SYSTEM
Jana Skrzyneckiego 3, 04-563
5/5 (1 opinia)
Robgraf
Jastrzębowskiego 22, 02-786
Bądź pierwszy
w ocenie
Rafcom
Wojewódzka 31, 40-026
Bądź pierwszy
w ocenie
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt
Królewicza Jakuba 37, 02-956
Bądź pierwszy
w ocenie
Centrum Druku
Czarnowiejska 43, 30-054
Bądź pierwszy
w ocenie
Unidruk
Bronowicka 117, 30-121
5/5 (2 opinie)
BlackCat Tonery
Kawaleryjska 6 lok. 62, 20-552
Bądź pierwszy
w ocenie
DUX Sp. z o.o.
Waryńskiego 10, 00-631
5/5 (1 opinia)
Drukowalnia.pl
Kosynierów 44, 41-219
Bądź pierwszy
w ocenie

Tonery oryginalne vs. zamienniki: Które warto wybrać?
Jednym z nieuniknionych kosztów użytkowania drukarki...
Podstawy tonerów do drukarek: Jak działają i dlaczego są ważne?
Producent tonerów to kluczowy element w dziedzinie udoskona...
Najlepsze praktyki w pozycjonowaniu lokalnym dla małych przedsiębiorstw w Rzeszowie
Pozycjonowanie lokalne to niezwykle ważny aspekt strategii ...
Jak optymalizować stronę internetową pod kątem lokalnego SEO w Rzeszowie
W dzisiejszych czasach większość przedsiębiorstw zdaje s...
Podstawy Pozycjonowania Lokalnego dla Firm w Rzeszowie - kluczowe zagadnienie dla rozwoju biznesu online
W dobie cyfrowej transformacji, internet stał się gł&oacu...
Link building - jak robić go skutecznie?
W temacie pozycjonowania często porusza się kwestię link ...
Usługi drukowania
Wiele przedsiębiorców, prowadzących działalność ...
Druk wklęsły
Druk wklęsły jest jednym z rodzajów druku, znajdujący si...
Plakaty,etykiety z logo firmy jako forma reklamy
Funkcjonowanie na rynku nie obejdzie się dziś bez profesjo...
Wybór plotera do drukarni
Pierwszym istotnym elementem jest wielkość plotera. Tutaj ...