Zobacz również

Profesjonalne monitory cyfrowe

Profesjonalne monitory cyfrowe

Najnowsze opinie o firmach:

szybkie wykonywanie zamowien i profesjonalne podejscie do klienta!
~Wiktoria
Wysoka jakość towarów, świetne doradztwo ze strony sklepu.
Danuta
jest OK
~dobra drukarnia w Rzeszowie
Znają się na swojej robocie.
~Zadowolony
Leasing drukarek to dobre rozwiązanie dla każdej firmy, która dopiero zaczyna swoją przygodę na rynku.
Sebastian
Bardzo dobrze oceniam firmę DMD TONERY. Jak zwykle niezawodne.
Roman
też byłem bardzo zadowolony po dwóch pierwszych zamówieniach. Wszystko super jednak 3ie zamówienie - naklejki to była już porażka. Konkretnie ...
~Jaro
Zawsze dostaję tutaj to, po co przyszedłem. Polecam!
Marcin
bardzo fajna drukarnia na terenie Rzeszowa, polecam
~ania
wizytkowki i ulotki doszly na czas! polecam!
~kingaew

Studenci wybierając uczelnię w dzisiejszych czasach, patrzą na technologię, którą dana uczelnia dysponuje. Szczególną uwagę przyciągają innowacyjne systemy interaktywne, które pozwolą na zwiększenie przewagi konkurencyjnej nad innymi placówkami edukacyjnymi. Wyposażenie sali wykładowej w aktywne tablice Sharp oraz monitory dotykowe z odpowiednio dobranymi oprogramowaniami pozwolą Państwu zmienić zwykłą salę wykładową w istne laboratorium pomysłów, które będzie inspirowało studentów do kreatywnej nauki. Prezentacje zyskają profesjonalny wymiar, natomiast dyskusje staną się ekscytującym, wręcz interesującym doświadczeniem. Monitory cyfrowe wyposażone są w mobilne systemy, które umożliwią Państwu wyświetlanie różnych treści w wersji wydruku papierowego na ścianach graficznych — takie funkcje będą szczególnie przydatne dla takich materiałów jak: klisze, zdjęcia rentgenowskie czy negatywy.

W tekście uzyskają Państwo podstawowe informacje na temat aktywnych tablic oraz monitorów cyfrowych, dzięki którym praca wykładowców oraz nauka studentów zostanie w efektywny sposób wspomożona.

Inwestycja wysokiej jakości
Sposób interaktywnego prowadzenia zajęć pozwoli wykładowcy w odpowiednich momentach zwracać szczególną uwagę na wybrane zagadnienia oraz ich odpowiednie wyeksponowanie. Student pozostanie w stałym skupieniu oraz zaangażowaniu — w kluczowych momentach będzie poświęcał więcej uwagi nad wybranym tematem. Wysokiej jakości sprzęt będzie gwarantował komfort pracy. Mnogość rozwiązań sprawi, że technologia będzie upraszczać codzienne czynności edukacyjne. Właściwe zarządzanie salami wykładowymi pozwoli osiągnąć oszczędności, które wynikają z optymalnego wykorzystania sal, redukcji kosztów związanych z oświetleniem oraz optymalizacji zasilania urządzeń elektrycznych.

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym
Ciekawym rozwiązaniem związanym z zarządzaniem środowiskiem sal oraz dydaktyką interaktywną jest monitor LCD wyposażony w ekran dotykowy PN-65SC1. Prezentowany system zapewni Państwa uczelni status nowoczesności oraz innowacyjności w świecie edukacji. 65-calowy model z podstawową funkcjonalnością serii Sharp Interactive Touch Board znacznie ulepsza wizualną komunikację w przestrzeni relacji wykładowca — student. Dzięki zastosowaniu aktywnych tablic Sharp nauka, która kojarzy się z nudą i tradycyjnym wykładaniem treści, przekształci się w naukę kreatywną — Państwa studenci zyskają na interaktywnym doświadczeniu. Ekran PN-65SC1 rozpoznaje 10 punktów dotyku, dzięki czemu palcem lub piórem dotykowym może w tym samym czasie pisać 10 osób (technologia dotykowa nie wymaga kalibracji). Szczególnie ciekawie będą wyglądać zajęcia, które polegają na burzy mózgów — tworzeniu nowych pomysłów oraz funkcjonalnych rozwiązań. Technologia Sharp PN-65SC1 pomoże pracować studentom kreatywniej, płynniej oraz przede wszystkim wydajniej.

Co zyska uczelnia?
Ekran interaktywny jest odporny na uszkodzenia — uderzenia oraz zarysowania powłoki, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do warunków uczelnianych. Rozdzielczość całego obrazu wynosi 1920 × 1080 pikseli. W monitorze zainstalowany jest system operacyjny Microsoft Windows 10, które jest najpopularniejszym programem wykorzystywanym w polskiej edukacji. Żywotność dotykowego ekranu to minimum 30 000 godzin pracy — w tym 16 h ciągłej pracy podczas doby. Inwestując w opisywany produkt, zyskają Państwo mnóstwo oszczędności, ponieważ wszystkie koszty związane z tablicą zostały uwzględnione w instrukcjach oraz poszczególnych projektach. Spore wymiary tablicy nie będą miały większego wpływu na zmianę lokalizacji, która jest zaskakująco wygodna. Aby przenieść monitor z sali do sali, należy w prosty sposób dokonać demontażu urządzenia lub zakupić opcję dodatkową w postaci jezdnego stojaka. Warto wspomnieć, że monitor został wyposażony w wysoce funkcjonalny komputer (mini PC) z kompatybilnym pakietem biurowym Microsoft Office, jak również elektronicznym dziennikiem ON-LINE. Monitor może współpracować z uczelnianą siecią Wi-Fi, LAN lub OSE. Ponadto marka Sharp gwarantuje szkolenie oraz instruktaż z obsługi monitora po uprzednim jego zamontowaniu przez wykwalifikowanych monterów. Uczelnia wraz z zakupem urządzenia zyskuje 5 lat gwarancji oraz 1 rok zdalnej pomocy technicznej przez internet w pakiecie.

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym w pakiecie to idealne rozwiązanie edukacyjne — gwarantuje ciekawe pomysły wykładowe. Studenci z pewnością zyskają na kreatywności oraz zwiększonej wydajności w nauce, dzięki uczelnianej inwestycji.

Najnowsze opinie o firmach: (0)

Podobne drukarnie

Justprint
Plac Grunwaldzki 8-10/31, 40-127
5/5 (3 opinie)
Drukarnia Hetman
Kaczeńcowa 32, 34-604
5/5 (2 opinie)
Drukarnia Advert
Krakowska 21, 41-503
5/5 (7 opinii)
Drukarnia Legra
Albatrosów 10C, 30-716
Bądź pierwszy
w ocenie
Drukarnia CreativePartner
Sikorskiego 91, 35-304
5/5 (6 opinii)
DUO SYSTEM
Jana Skrzyneckiego 3, 04-563
5/5 (1 opinia)
InCiti
Zbrojarzy 24, 30-412
Bądź pierwszy
w ocenie
PRINT4YOU
Oliwska 5d/5, 03-316
Bądź pierwszy
w ocenie
4Printers
Ujastek 11, 30-969
Bądź pierwszy
w ocenie
Drukowalnia.pl
Kosynierów 44, 41-219
Bądź pierwszy
w ocenie

Jak obniżyć koszty druku w firmie?
Wielu użytkowników drukarek zadaje sobie pytania zwi...
Dzierżawa sprzętu biurowego krok po kroku
Dzierżawa sprzętu biurowego w ostatnich latach cieszy się...
Która drukarka jest mniej awaryjna laserowa czy atramentowa?
Wybór pomiędzy drukarką laserową, a drukarka atramentow...
Jakie artykuły biurowe są niezbędne w biurze?
Urządzona w ergonomiczny sposób przestrzeń biurowa będzi...
Tonery do biura: zamienniki czy oryginalne?
Zakup drukarki do biura jest sporą inwestycją, przed któr...
Dzierżawa sprzętu biurowego krok po kroku
Dzierżawa sprzętu biurowego w ostatnich latach cieszy się...
Jaką drukarnię wybrać?
Bardzo często stoimy przed takim dylematem, jakim jest wyb&...
Drukarka bezprzewodowa
Jednym z najpopularniejszych wyborów ostatnich lat je...
Jak zwiększyć zyski sklepu internetowego?
Z Argonium zwiększysz efektywność swoich kampanii reklamo...
Wirtualne konferencje dla lekarzy
Wirtualne konferencje dla lekarzy cieszą się coraz większ...