Zobacz również

Profesjonalne monitory cyfrowe

Profesjonalne monitory cyfrowe

Najnowsze opinie o firmach:

Wysoka jakość towarów, świetne doradztwo ze strony sklepu.
Danuta
Konkurencyjne ceny, świetna jakość.
Janek
swietne projekty graficzne!
~Sebastian
bardzo fajny serwis drukarek, polecam
~magda
Advert to drukarnia mająca swoją siedzibę w Katowicach. Jako jedyna była w stanie zrealizować druk w dodatku za bardzo niską cenę. Dodatkowo ...
Kazek
Firma DMD Tonery sprawdziła mi się już kilka lat temu i do dzisiaj często korzystam z jej usług.
Ilona
Wysoka jakość zamienników tonerów.
Urszula
najlepsza drukarnia w Krakowie, polecam
~zygmunt
To firma , która zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy - tragedia , nie ma z kim nawet porozmawiać żądają własnego projektu a potem go odsyłają ja...
~klient
polecam, zamawialam tam ulotki i wizytkowki:)
~kozieradka

Studenci wybierając uczelnię w dzisiejszych czasach, patrzą na technologię, którą dana uczelnia dysponuje. Szczególną uwagę przyciągają innowacyjne systemy interaktywne, które pozwolą na zwiększenie przewagi konkurencyjnej nad innymi placówkami edukacyjnymi. Wyposażenie sali wykładowej w aktywne tablice Sharp oraz monitory dotykowe z odpowiednio dobranymi oprogramowaniami pozwolą Państwu zmienić zwykłą salę wykładową w istne laboratorium pomysłów, które będzie inspirowało studentów do kreatywnej nauki. Prezentacje zyskają profesjonalny wymiar, natomiast dyskusje staną się ekscytującym, wręcz interesującym doświadczeniem. Monitory cyfrowe wyposażone są w mobilne systemy, które umożliwią Państwu wyświetlanie różnych treści w wersji wydruku papierowego na ścianach graficznych — takie funkcje będą szczególnie przydatne dla takich materiałów jak: klisze, zdjęcia rentgenowskie czy negatywy.

W tekście uzyskają Państwo podstawowe informacje na temat aktywnych tablic oraz monitorów cyfrowych, dzięki którym praca wykładowców oraz nauka studentów zostanie w efektywny sposób wspomożona.

Inwestycja wysokiej jakości
Sposób interaktywnego prowadzenia zajęć pozwoli wykładowcy w odpowiednich momentach zwracać szczególną uwagę na wybrane zagadnienia oraz ich odpowiednie wyeksponowanie. Student pozostanie w stałym skupieniu oraz zaangażowaniu — w kluczowych momentach będzie poświęcał więcej uwagi nad wybranym tematem. Wysokiej jakości sprzęt będzie gwarantował komfort pracy. Mnogość rozwiązań sprawi, że technologia będzie upraszczać codzienne czynności edukacyjne. Właściwe zarządzanie salami wykładowymi pozwoli osiągnąć oszczędności, które wynikają z optymalnego wykorzystania sal, redukcji kosztów związanych z oświetleniem oraz optymalizacji zasilania urządzeń elektrycznych.

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym
Ciekawym rozwiązaniem związanym z zarządzaniem środowiskiem sal oraz dydaktyką interaktywną jest monitor LCD wyposażony w ekran dotykowy PN-65SC1. Prezentowany system zapewni Państwa uczelni status nowoczesności oraz innowacyjności w świecie edukacji. 65-calowy model z podstawową funkcjonalnością serii Sharp Interactive Touch Board znacznie ulepsza wizualną komunikację w przestrzeni relacji wykładowca — student. Dzięki zastosowaniu aktywnych tablic Sharp nauka, która kojarzy się z nudą i tradycyjnym wykładaniem treści, przekształci się w naukę kreatywną — Państwa studenci zyskają na interaktywnym doświadczeniu. Ekran PN-65SC1 rozpoznaje 10 punktów dotyku, dzięki czemu palcem lub piórem dotykowym może w tym samym czasie pisać 10 osób (technologia dotykowa nie wymaga kalibracji). Szczególnie ciekawie będą wyglądać zajęcia, które polegają na burzy mózgów — tworzeniu nowych pomysłów oraz funkcjonalnych rozwiązań. Technologia Sharp PN-65SC1 pomoże pracować studentom kreatywniej, płynniej oraz przede wszystkim wydajniej.

Co zyska uczelnia?
Ekran interaktywny jest odporny na uszkodzenia — uderzenia oraz zarysowania powłoki, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do warunków uczelnianych. Rozdzielczość całego obrazu wynosi 1920 × 1080 pikseli. W monitorze zainstalowany jest system operacyjny Microsoft Windows 10, które jest najpopularniejszym programem wykorzystywanym w polskiej edukacji. Żywotność dotykowego ekranu to minimum 30 000 godzin pracy — w tym 16 h ciągłej pracy podczas doby. Inwestując w opisywany produkt, zyskają Państwo mnóstwo oszczędności, ponieważ wszystkie koszty związane z tablicą zostały uwzględnione w instrukcjach oraz poszczególnych projektach. Spore wymiary tablicy nie będą miały większego wpływu na zmianę lokalizacji, która jest zaskakująco wygodna. Aby przenieść monitor z sali do sali, należy w prosty sposób dokonać demontażu urządzenia lub zakupić opcję dodatkową w postaci jezdnego stojaka. Warto wspomnieć, że monitor został wyposażony w wysoce funkcjonalny komputer (mini PC) z kompatybilnym pakietem biurowym Microsoft Office, jak również elektronicznym dziennikiem ON-LINE. Monitor może współpracować z uczelnianą siecią Wi-Fi, LAN lub OSE. Ponadto marka Sharp gwarantuje szkolenie oraz instruktaż z obsługi monitora po uprzednim jego zamontowaniu przez wykwalifikowanych monterów. Uczelnia wraz z zakupem urządzenia zyskuje 5 lat gwarancji oraz 1 rok zdalnej pomocy technicznej przez internet w pakiecie.

Monitor interaktywny z komputerem pokładowym w pakiecie to idealne rozwiązanie edukacyjne — gwarantuje ciekawe pomysły wykładowe. Studenci z pewnością zyskają na kreatywności oraz zwiększonej wydajności w nauce, dzięki uczelnianej inwestycji.

Najnowsze opinie o firmach: (0)

Podobne drukarnie

Dobredrukowanie.pl
Porcelanowa 11, 40-246
Bądź pierwszy
w ocenie
BlackCat Tonery
Kawaleryjska 6 lok. 62, 20-552
Bądź pierwszy
w ocenie
d-print.pl
Jana Ostroroga 18c, 01-163
Bądź pierwszy
w ocenie
Pracownia reklamy AD
Myśliwska 68, 30-718
Bądź pierwszy
w ocenie
ATS Tonery
Partyzantów 12A, 35-234
5/5 (1 opinia)
Argonium - Profesjonalne teksty reklamowe
Goździkowa 14A/1, 35-604 Rzeszów
5/5 (4 opinie)
Drukarnia Advert
Krakowska 21, 41-503
5/5 (7 opinii)
ARTI
Hoffmanowej 19, 35-016
Bądź pierwszy
w ocenie
Drukarniawarszawa.pl
,
Bądź pierwszy
w ocenie
DrTusz
Wyszyńskiego 2 lok. 75, 15-888
Bądź pierwszy
w ocenie

Zalety i możliwości drukowania dokumentów do pliku
Drukowanie dokumentów do pliku PDF to funkcja bardzo przyda...
5 lat gwarancji od Brother - skorzystaj z promocji!
Drukarki, kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne Brot...
Współczesne techniki druku
Wynalazek druku został rozpowszechniony przez Johannesa Gut...
Jakie składniki zawiera tusz do drukarek atramentowych?
Drukarki atramentowe to urządzenia szczególnie powszechne ...
W jakich sytuacjach przywracamy ustawienia fabryczne drukarki?
Elektronika to olbrzymie dobro, bez którego współcześnie...
Tonery do biura: zamienniki czy oryginalne?
Zakup drukarki do biura jest sporą inwestycją, przed któr...
Jaką drukarnię wybrać?
Bardzo często stoimy przed takim dylematem, jakim jest wyb&...
Plakaty,etykiety z logo firmy jako forma reklamy
Funkcjonowanie na rynku nie obejdzie się dziś bez profesjo...
Jak obniżyć koszty druku w firmie?
Wielu użytkowników drukarek zadaje sobie pytania zwi...
Czym się różni toner od tuszu?
Drukarki są podstawowym elementem wyposażenia każdego biu...