Wirtualne konferencje dla lekarzy

Wirtualne konferencje dla lekarzy

Wirtualne konferencje dla lekarzy cieszą się coraz większą popularnością, która nie tylko związana jest z efektywnością i wygodą wspomnianego rozwiązania, tj. oszczędnością czasu oraz wydatków, ale również gwarantowanym bezpieczeństwem, tj. możliwością uczestnictwa w wideokonferencji z własnego domu lub gabinetu bez konieczności wychodzenia.

Konferencja online jest świetnym rozwiązaniem ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, ponieważ ze względu na obostrzenia nie można organizować tego typu wydarzeń. W jaki sposób przygotować się do zorganizowania spotkań online? Wystarczy skorzystać z autorskiego systemu NeoVinci, który funkcjonuje pod nazwą Meet Me Now i polega na stworzeniu spotkania online, które będzie w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby organizującej przedsięwzięcie. 

Platforma Meet Me Now powstała w wyniku obserwacji oraz wieloletniego doświadczenia marki NeoVinci - wykorzystuje popularne platformy wideo-konferencyjne online, które charakteryzują się zwiększoną wydajnością. Sprawdzony software wspomnianej platformy gwarantuje zwiększoną jakość przekazu transmisji, co przekłada się na komfort użytkowników. Wirtualna konferencja przy wykorzystaniu Meet Me Now pozwala nie tylko na organizowanie spotkań indywidualnych, ale również spotkań grupowych do 30 osób. Udział w wydarzeniu można wziąć po kliknięciu link aktywacyjny - intuicyjna obsługa platformy pozwoli na odnalezienie się w niej każdemu użytkownikowi. 

Kolejną opcją platformy, na której można stworzyć konferencję online dla lekarzy jest MEDVEO, czyli nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu całe wydarzenie odbywa się w wygenerowanym komputerowo środowisku 3D. Uczestnicy konferencji poruszają się po wirtualnej przestrzeni za pomocą wykreowanych awatarów. Uczestnicy mogą ze sobą swobodnie rozmawiać z wykorzystaniem chatu, a także narzędzi streamingowych. Co ważne, MEDVEO umożliwia późniejsze dodawania oraz zapisywanie prelekcji, a także prezentacji, tak aby każdy użytkownik mógł zapoznać się ze wszystkimi interesującymi go wydarzeniami. 

Najnowsze opinie o firmach: (0)

Podobne drukarnie

Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie

Zakup drukarki do biura jest sporą inwestycją, p...
Dzięki wyrokowi Europejskiego Trybunału Sprawied...
Druk wielkoformatowy to technologia stosowana w pr...
Leasing drukarek to usługa, która zyskuje coraz ...
Jednym z najpopularniejszych wyborów ostatn...
Zwracając uwagę na rozmaite rodzaje druku jakie ...